Krovos paslaugos

Mes suprantame, jog kiekvieno mūsų kliento, poreikiai yra skirtingi, kurie priklauso ne tik nuo krovinio specifikos, bet ir kitų įvairių aplinkybių. Kai kurie kroviniai yra labai sunkūs ar didelių gabaritų ir be specialios technikos krovos darbai yra neįmanomi. Kiti kroviniai, priešingai, gali būti itin trapūs ir reikalaujantys kruopštaus rankų darbo.

Atsižvelgdami į jūsų norus, galime pasiūlyti tiek mechanine, tiek rankinę krovos paslaugą, bei kitas su tuo susijusias logistines paslaugas.

Mums ir klientui svarbu išlaikyti prekės kokybė o, ypač kalbant apie trapius ar netradicinių gabaritų/formų daiktus. Tad visi krovos darbai, turi būti atliekami profesionaliai, naudojant specialiai tam pritaikytą techniką.

Siekdami užtikrinti krovinių, saugumą, krovos darbus ir sandėliuojamas prekes draudžiame civilinės atsakomybės draudimu.

Klientams pageidaujant išskirtinių garantijų, galime pasiūlyti ir papildomą krovinių draudimą, garantuojantį maksimalią apsaugą nuo nemalonių atsitikimų.

Įmonėje pastoviai palaikomas pakankamas žmogiškųjų išteklių kiekis (20 ir daugiau), reikalingas atlikti rankinės krovos darbus.

Visa mechanizuota krova įmonėje atliekama su naujausia TOYOTA technika.

Turimos technikos techninį aptarnavimą atlieka RAB "Toyota Material Handling Baltic", ko pasėkoje darbas vyksta nenutrūkstamai ir be trikdžių.

Taip pat mūsų įmonė gali pasiūlyti rankinės krovos apskaitą įvairiais vienetais pagal kliento poreikį – tonomis, kubiniais metrais ir pan.

 

Mūsų siūlomi krovos darbai apima:

  • įvairių krovinių, nepriklausomai nuo šių rūšies, gabaritų bei kitų parametrų, pakrovimą ir iškrovimą;
  • mechaninį ir/arba rankinį perkrovimą (krovos darbų pobūdis priklauso nuo krovinio charakteristikos);
  • stambiagabaričių bei sunkių krovinių perkrovimą pasitelkiant tam tinkamą techniką;
  • geležinkelio vagonų pakrovimą, iškrovimą, perkrovimą;
  • krovinių rūšiavimą, grupavimą, pakavimą, perpakavimą;
  • kraunamo krovinio kiekio bei kokybės patikrą;
  • kitas susijusias paslaugas (pavyzdžiui, transporto paslaugų organizavimą vietinių bei tarptautinių krovinių pervežimui).

 

Mūsų kolektyvas savo funkciją atlieka kruopščiai ir atsakingai, atsižvelgdamas į visus darbo saugos ir konkrečiai šiai sričiai taikomus reikalavimus.